Usuwanie zmarszczek

Jeśli szukasz sposobu na odmłodzenie swojej skóry, na której widać już oznaki czasu i działanie słońca, znajdziesz coś dla siebie pośród wielu możliwości. Wybór właściwego zabiegu (lub serii zabiegów) dla konkretnej cery czy problemu skórnego może być nie lada wyzwaniem. Dlatego też, ważne jest by zasięgnąć rady u lekarza medycyny estetycznej, który pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

usuwanie zmarszczek

Oto krótki przegląd najbardziej popularnych sposobów na usuwanie zmarszczek :

Laseroterapia

Fotoodmładzanie jest wspaniałym zabiegiem na poprawienie kondycji  skóry, przebarwienia, zmiany naczyniowe w postaci rumienia oraz odbarwienia, zmarszczki, i teleangiektazję. Zabieg ten zapewnia również poprawę jędrności skóry. Na rynku często pojawiają się nowe technologie laserowe, więc należy się skonsultować z lekarzem, który jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Profesjonalny lekarz przeanalizuje różne opcje i doradzi co jest najlepsze dla twojej skóry.

Zabiegi Spa

Te szybkie, nieinwazyjne zabiegi, do których zaliczana jest mikrodermabrazja i peeling chemiczny, figurują często w ofercie ośrodków odnowy biologicznej Spa jako zabiegi lunchowe wykonywane przez kosmetyczkę (należy upewnić się czy kosmetyczka ma odpowiednie kwalifikacje  do wykonywania takich usług). Dzięki tym zabiegom można liczyć na odświeżenie wyglądu skóry, jednak nie są one skierowane do osób, które zainteresowane są odmłodzeniem swojej skóry.

Botox i kwas hialuronowy

Iniekcje botoksu oraz kwasu hialuronowego są stosowane do wygładzania zmarszczek, także głębokich, takich jak bruzdy w okolicy międzybrwiowej czy opadające kąciki ust. Dla lepszego efektu często kombinacja obu zabiegów jest zalecana.

Pierwszy krok

Zanim zdecydujesz się poddać jakiejkolwiek procedurze odnowienia skóry, należy z uwagą rozważyć wszelkie opcje. Ale bez względu ile poświęcisz czasu na rozważania, nie będziesz tak naprawdę pewna, który zabieg jest odpowiedni dla Twojej skóry, sposobu życia i portfela, bez uprzedniej konsultacji u doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.

Znajdź lekarza, który posiada w ofercie szeroki wachlarz usług. Podczas wizyty lekarz zbada Twoją skórę i przedstawi opcje leczenia najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Aby osiągnąć najlepsze efekty o jakich marzysz, skorzystaj z możliwości, jaki daje nam dzisiaj rozwinięty rynek medycyny estetycznej i wybierz profesjonalnego lekarza, który zapewni Tobie osiągnięcie tego co zamierzyłaś.

Więcej informacji na temat usuwania zmarszczek znajdziesz na stronie :

http://www.lookmedica.pl/pl/usuwaniezmarszczek

 

Dodaj komentarz